O nas

Wiedza

20 lat praktycznych i teoretycznych doświadczeń w branży rozlewniczej pozwoliło nam na stawienie czoła najwyższym wymaganiom w zakresie najnowszych technik etykietowania. Praktyczna wiedza zdobyta w poszczególnych okresach rozwoju rozlewnictwa w kraju i zagranicą pozwoliła osiągnąć poziom techniczny spełniający oczekiwania klientów dysponujących najnowszym parkiem maszynowym w segmencie etykietowania opakowań. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych i nieustająco rozbudowany park maszynowy. Zatrudniamy najwyższej klasy konstruktorów, projektantów oraz doświadczonych pracowników. Jesteśmy wstanie zrealizować zarówno niewielkie, proste jak i najbardziej skomplikowane i wymagające projekty.

Doświadczenie

Nasza historia techniczna to:

  • przemysł winiarski- wdrożenie banderolowania akcyzowego wg własnych konstrukcji,
  • przemysł spirytusowy- wdrażanie nietypowych i trudnych technicznie oprzyrządowań na etykiety i butelki kształtowe,
  • przemysł browarniczy – wdrożenie osprzętów na nowe etykiety, nowe butelki wg wymogów i trendów rynkowych,
  • przemysł wód mineralnych i napojów – wdrożenie krajowego modelu etykieciarki karuzelowej na HOT MELT , jak również pełne oprzyrządowania do nowych etykiet, butelek dla wszystkich maszyn z linii rozlewniczych,
  • przemysł chemii gospodarczej dział „ mokry” – oprzyrządowania do kompletnych linii rozlewniczych zarówno objętościowych jak i wagowych, ciśnieniowych i innych oraz wdrażanie do rozlewu bardzo nietypowych kształtów opakowań,
  • przemysł przetwórstwa owocowo-warzywnego – wdrożenie oprzyrządowań do etykieciarek na bardzo nietypowe kształty stożków oraz nowe powiązania etykiet klejowych na zimno i samoprzylepnych.

Profil

Obecny nasz profil – poza wciąż żywą działalnością w w/w dziedzinach- to produkcja oprzyrządowań do etykieciarek „ z roli”. Wykonujemy wszystkie typy bębnów próżniowych, bębnów tnących oraz pozostałych elementów wymiennego oprzyrządowania do etykieciarek z roli.

Naszą dewizą jest najwyższa jakość, nowoczesne rozwiązania techniczne, krótkie terminy wykonania za rozsądną cenę.